Świetlica socjoterapeutyczna » Aktualności » autor: E. N., edytowany: 11.12.2012, czytany: 2346
Mówi się, że ruch to zdrowie, a więc chcąc uczcić dzień Mikołaja, postanowiliśmy dostarczyć dzieciom trochę ruchu i świeżego powietrza. Dlatego dnia 7 grudnia razem z dziećmi z świetlicy socjoterapeutycznej oraz z dziećmi z miasta Dębna, wybraliśmy się do Gorzowa na lodowisko. Po dotarciu na miejsce oraz wybraniu odpowiednich łyżew, dzieci mogły w końcu ruszyć na upragniony lód. Jednym wychodziło to znakomicie, inni dopiero uczyli się jazdy na łyżwach, jednak każdy starał się jak mógł. Było dużo śmiechu, upadków oraz niesamowitej zabawy!
Po zabawie na lodzie, zmarznięci i głodni udaliśmy się do restauracji McDonald’s, gdzie na każde z dzieci czekała kolejna niespodzianka - pyszny posiłek. Po wizycie w restauracji najedzeni i zadowoleni, ruszyliśmy do domu, rozmyślając już o kolejnym wyjeździe!