Ognisko Wychowawcze

  • "Nasz Dom"
    Plac Konstytucji 3-go Maja 2
  • 74-400 Dębno
  • tel/fax: 95 760-48-54
    tel.kom.: 502-370-427
  • e-mail: naszdom@onet.pl
    NIP: 597-14-92-617
    Konto: 94 8355 0009 0044 3689 2000 0001
  • Bank GBS O/Dębno

 
 

Archiwum artykułów

 

Logowanie



 
 
 
 

Spotkanie Wigilijne

Świetlica socjoterapeutyczna » Aktualności » autor: E.N., edytowany: 29.01.2013, czytany: 2600

Tegoroczne spotkanie Wigilijne, jak zwykle przebiegało w miłej i radosnej atmosferze. 21 grudnia 2012r. na uroczystość w Oratorium przybyły dzieci uczęszczające do świetlicy socjoterapeutycznej „Nasz Dom”, rodzice dzieci, wychowawczynie świetlicy, p. Beata oraz ks. Henryk Łącki.

Po przywitaniu gości przez wychowawczynię, panią Małgosię, wystąpiły dzieci z świetlicy, dając pokaz swoich recytatorskich umiejętności w „Jasełkach”. Następnie Jagoda Majkowska oraz Bartosz Żurawski zatańczyli pięknego walca.

Obydwa występy nagrodzono gromkimi brawami. Następnie zgromadzeni goście podzielili się opłatkiem, życząc sobie Wesołych Świąt. Po świątecznych życzeniach, można było zasiąść do stołu, gdzie na wszystkich czekał słodki poczęstunek.

Nie mogło zabraknąć również ks. Henryka Łąckiego, który powitał jeszcze raz gości, dziękując im za przybycie i składając najlepsze życzenia świąteczne. Podziękował także wychowawczynią świetlicy za codzienny trud ich pracy.

Kolejnym punktem spotkania było wręczenie dzieciom prezentów. Radość i zadowolenie malowały się na twarzach nie tylko dzieci, ale i dorosłych. To było naprawdę miłe, świąteczne spotkanie, które na długi czas pozostawi ślad w naszych sercach.