Świetlica socjoterapeutyczna » Aktualności » autor: E. N., edytowany: 12.05.2013, czytany: 2089
Chcą definitywnie pożegnać Zimę, dzieci z świetlicy wykonały przepiękne Marzanny. Podczas pracy dwoiły się i troiły, żeby ich Marzanki wyglądały naprawdę wyjątkowo. Można było zauważyć, jak bardzo zależy im, żeby Zima w końcu odeszła. Wykonując kukiełki, dzieci były bardzo skupione i zaangażowane. Miały wiele fantastycznych pomysłów, które wykorzystały podczas pracy.
Po wykonaniu Marzanek, dzieci ułożyły czarodziejskie zaklęcia, aby raz na zawsze przepędzić Zimę. Następnie spaliliśmy nasze kukiełki, mówiąc słowa zaklęcia. Czy to pomoże w wygonieniu Zimy? Wierzymy, że tak. :)