Świetlica socjoterapeutyczna » Aktualności » autor: , edytowany: 16.12.2013, czytany: 1907
Misie lubią dzieci. Pluszowy przyjaciel dostarcza dzieciom radości. Dlatego w dniu Pluszowego Misia w naszej świetlicy odbyły się misiowe zajęcia.
Podczas spontanicznej rozmowy dzieci opowiadały o swoich ulubionych przytulakach. Dzieliły się swoimi emocjami i tęsknotami. Później wszyscy przystąpili do pracy twórczej. Z papieru, materiału, włóczki i guzików dzieci tworzyły przytulaki.
Na koniec pani Małgosia przeczytała dzieciom wiersz
pt. „Przytulaki”.
Po czym dzieci reprezentowały swoje fantastyczne dzieła.