Ognisko Wychowawcze

  • "Nasz Dom"
    Plac Konstytucji 3-go Maja 2
  • 74-400 Dębno
  • tel/fax: 95 760-48-54
    tel.kom.: 502-370-427
  • e-mail: naszdom@onet.pl
    NIP: 597-14-92-617
    Konto: 94 8355 0009 0044 3689 2000 0001
  • Bank GBS O/Dębno

 
 

Archiwum artykułów

 

Logowanie



 
 
 
 

Wyjazd do kina

Świetlica socjoterapeutyczna » Aktualności » autor: DG, edytowany: 03.06.2014, czytany: 1963

Dnia 29.05.2014r. grupa świetliczaków wraz z wychowawcą wybrała się do kina Helios w Gorzowie Wlkp. na film pt."Rio 2". To kontynuacja barwnych przygód bohaterów Blu i Jewel, którzy razem z potomkami postanawiają przeprowadzić się do Amazonii, by nauczyć dzieci jak powinny żyć prawdziwe ptaki...

Wesoły nastrój jeszcze długo towarzyszył dzieciom, dzięki któremu zostały wykonane przepiękne plakaty.

Było dużo śmiechu i za dużo popcornu i coli:):):)