Świetlica socjoterapeutyczna » Aktualności » autor: DG, edytowany: 03.06.2014, czytany: 1963
Dnia 29.05.2014r. grupa świetliczaków wraz z wychowawcą wybrała się do kina Helios w Gorzowie Wlkp. na film pt."Rio 2". To kontynuacja barwnych przygód bohaterów Blu i Jewel, którzy razem z potomkami postanawiają przeprowadzić się do Amazonii, by nauczyć dzieci jak powinny żyć prawdziwe ptaki...
Wesoły nastrój jeszcze długo towarzyszył dzieciom, dzięki któremu zostały wykonane przepiękne plakaty.

Było dużo śmiechu i za dużo popcornu i coli:):):)