Świetlica socjoterapeutyczna » Aktualności » autor: K.I., edytowany: 05.01.2016, czytany: 1781
21 grudnia w Świetlicy Socjoterapeutycznej o godzinie 16:00 odbyło się spotkanie opłatkowe wychowanków świetlicy wraz z zaproszonymi gośćmi. Spotkanie rozpoczęło się od inscenizacji Jasełek. Każdy świetliczak wykazał się szczegółowym przygotowaniem do roli. Stroje, rekwizyty i szopka stanowiły tylko tło dla naszych utalentowanych aktorów. Po „Jasełkach” zaproszeni goście i dzieci ze świetlicy udali się na Mszę Świętą (w ramach Rekolekcji Adwentowych).
Inauguracją spotkania było wspólne podzielenie się Opłatkiem i słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców dzieci. Po pięknych życzeniach wszyscy zasiedli do suto zastawionego wigilijnego stołu i rozpoczęła się uczta. Nie zabrakło również pięknych polskich kolęd, wyśpiewywanych głośno i radośnie przez wychowanków świetlicy. Dzieci otrzymały paczki świąteczne. Szeroki uśmiech gościł na każdej buzi ze szczęścia, a w oczach błyszczały iskierki. Spotkanie odbyło się w ciepłej i miłej atmosferze.