Świetlica socjoterapeutyczna » Aktualności » autor: K.I., edytowany: 17.10.2016, czytany: 1637
Dni robią się krótsze, pogoda zaskakuje swoją zmiennością - ot nasza polska jesień. Świetliczaki udały się na długi spacer w okolice nowego Cmentarza. W drodze, na łąkach, przygotowaliśmy wspólnymi siłami piknik. Duży teren, wolny od samochodów i ludzi, umożliwił swobodne zabawy i gry z piłką. Dzieci mogły się wybiegać i pokrzyczeć, czego staramy się unikać w terenie zabudowanym. Gdy już każdy był usatysfakcjonowany i wyhasany, wybraliśmy się na Cmentarz odwiedzić naszych ś.p. bliskich. Cisza i spokój panujący na Cmentarzu pozwolił wyciszyć się dzieciom i odpocząć, aby mogły pełne nowej energii wrócić do świetlicy i własnych domów.