Świetlica socjoterapeutyczna » Aktualności » autor: K.I., edytowany: 29.03.2017, czytany: 1442

Z okazji święta Pań na Świetlicy uczestniczyliśmy w zajęciach kulinarnych, piekąc cisto "Leśne runo". Każda okazja jest dobra do reklamowania zdrowego stylu życia, toteż upiekliśmy ciasto szpinakowe. Zieleń szpinaku, czerwień granatu i biel serka stanowiły piękne i smaczne połączenie. Dodatkowo z tej okazji, każde dziecko wykonało kwiatki z bibuły, które zostały wręczone najwspanialszym kobietom w naszym życiu, czyli matkom. Wszystkim Paniom życzymy przede wszystkim pomyślności i zdrowia, aby każdy dzień był słodki jak nasze ciasto!