Świetlica socjoterapeutyczna » Aktualności » autor: K.I., edytowany: 10.04.2017, czytany: 1412
Dzieci na początku kwietnia miały okazję uczestniczyć w zajęciach kulinarnych. Wykonały zupełnie samodzielnie ciasto cynamonowe z jabłkami. Każdy dostał jakieś zadanie, jedni kroili i obierali jabłka, inni mieszali ciasto, nikt nie stał bezczynnie. Dzięki współpracy i zaangażowaniu wyszły nam dwa przepyszne ciasto, które zjedliśmy ze smakiem.