Świetlica socjoterapeutyczna » Aktualności » autor: K.I., edytowany: 03.10.2017, czytany: 1133
15 września cała Świetlica brała udział w akcji "Sprzątania Świata". Dzieci zbierały odpadki i surowce wtórne w pobliżu Rezerwaty Przyrody nad jeziorem Lipowo. Udało nam się zebrać trzy worki śmieci, które niszczyły piękny widok nad wodą. Tym samym dzieci poznały trud związany z utrzymaniem czystości oraz miały okazję przyjrzeć się w jakim stopniu człowiek zanieczyszcza naszą Planetę. Mamy nadzieję, że taka lekcja zaowocuje w przyszłości rozwagą względem wyrzucania i segregacji śmieci.