Świetlica socjoterapeutyczna » Aktualności » autor: K.I., edytowany: 27.10.2017, czytany: 1233
13.10.2017 Świetliczaki przygotowały niespodziankę dla wychowawcy – Pani Kasi z okazji "Dnia Edukacji Narodowej". Dzieci wraz z rodzicami przygotowały słodkie przekąski w postaci muffinek i ciasta. Sala świetlicowa była udekorowana balonami i konfetti. Nie zabrakło też gier i zabaw, które poprowadziły Świetliczanki. Dzieci włożyły dużo pracy w zorganizowanie tego dnia, co było pięknym prezentem dla wychowawcy.