Świetlica socjoterapeutyczna » Aktualności » autor: K.I., dodany: 09.01.2018, czytany: 1127
22 grudnia wspólnie zasiedliśmy do stoły, aby wedle polskiej tradycji pomodlić się, podzielić się opłatkiem i kolędować. Dzieci przyniosły w tym dniu przekąski i ciepłe dania. Nie zabrakło na stole barszczu z uszkami, krokietów czy pierogów z kapustą i grzybami. Każdy był odświętnie ubrany i w świątecznym nastroju. Spotkanie Opłatkowe było pięknym uwieńczeniem pracy Świetlicy w roku 2017, a także zapowiedzią dalszych owoców na 2018 rok.