Świetlica socjoterapeutyczna » Aktualności » autor: K.I., edytowany: 16.03.2018, czytany: 1070
Podczas zajęć dzici tworzyły interaktywną bajkę. Celem było pobudzenia do fantazjowania, a także współpraca w parach i interakcje. Na początku Świetliczaki wysłuchały wprowadzenia, które miało rozbudzić ich wyobraźnie i pokazać tło do realizacji zadania. Nastepnie w parach dzici zaczęły tworzyć książkę, która była połączeniem obrazu z treści. Efekty były zdumiewające. Powstały opowieści o kosmosie, opowiadania z dialogami, a także własne, swobodne intepretacje tametu.