Świetlica socjoterapeutyczna » Aktualności » autor: , edytowany: 20.05.2019, czytany: 1174
W kwietniu przyglądaliśmy się tradycjom i zwyczajom wielkanocnym. W ramach zajęć plastycznych dzieci przygotowywały ozdoby wielkanocne. Wykonywaliśmy figurki zajączków, aniołków, jajek z masy solnej, które po zaschnięciu zostały pomalowane farbkami plakatowymi. Świetliczaki przygotowywały także pisanki, które dekorowały farbkami plakatowymi. Postały jajka ozdobione barankami, zajączkami czy przypominające postaci z bajek. Dzieci swoje pracy mogły zabrać do domu, które następnie znalazły się w koszyczkach wielkanocnych.