Salezjańska Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza

 • "Nasz Dom"
 • Plac Konstytucji 3-go Maja 2
 • 74-400 Dębno
 • tel/fax: 95 760-48-54
  tel.kom.: 514-220-505
  e-mail: naszdom@onet.pl
  NIP: 597-173-04-07
 • REGON: 040014608-00816
 • Konto: 71 8355 0009 0053 9584 2000 0001
 • Bank GBS O/Dębno

 
 

Archiwum artykułów

 

Logowanie 
 
 
 

„ MEDAL KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ” dla księdza Henryka Łąckiego.

Przedszkole » Aktualności » autor: , dodany: 14.10.2019, czytany: 155

W dniu 11 października bieżącego roku w ramach obchodów Dnia Edukacji Narodowej w Szczecinie na Wydziale Elektrycznym Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego wręczono: odznaczenia państwowe i resortowe, Nagrody Ministra Edukacji Narodowej, Nagrody Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty oraz Tytuł Honorowego Profesora Oświaty. Medale i nagrody wręczali podsekretarz stanu
w Ministerstwie Edukacji Narodowej Maciej Kopeć oraz wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc.
Podczas uroczystości Dyrektor Ogniska Wychowawczego „NASZ DOM”, Niepublicznego Przedszkola Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko oraz Salezjańskiej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „NASZ DOM” działających przy Parafii pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Dębnie ksiądz Henryk Łącki odebrał z rąk wiceministra edukacji Pana Macieja Kopcia „Medal Komisji Edukacji Narodowej” za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania.
Składamy serdeczne gratulacje, a także wyrazy wdzięczności za Księdza wysiłek
i poświęcenie w realizowaniu niełatwego powołania do kształcenia oraz wychowania dzieci
i młodzieży. Dzięki Księdza codziennej służbie podopieczni Salezjańskich Placówek
w Dębnie mają szansę wyrosnąć na wartościowych i mądrych ludzi. Mogą rozwijać
i wzmacniać w sobie zdolności rozróżniania dobra od zła oraz umiejętności opowiadania się po stronie prawdy i piękna. Księdza słowo i osobisty przykład jest światłem, które prowadzi ich na drodze ku przyszłości. Równocześnie życzymy Księdzu zdrowia, siły i cierpliwości stwarzających warunki do kontynuowania rozpoczętych działań. Niech Bóg obdarzy Księdza błogosławieństwem, aby misja pedagoga, wychowawcy, katechety i dyrektora przyniosła efekty, satysfakcję, radość oraz świadomość budowania fundamentów polskiego jutra. Niech trud, który wkłada Ksiądz w swoją pracę każdego dnia, wyda owoce w postaci ukształtowania wśród podopiecznych postaw chrześcijańskich, a także przybliża ich do wyboru ponadczasowych wartości życiowych.

Pracownicy, rodzice i podopieczni
Placówek Salezjańskich w Dębnie