Świetlica socjoterapeutyczna » Aktualności » autor: K.I., edytowany: 12.06.2020, czytany: 967

Świetlica socjoterapeutyczna w Dębnie zrealizowała ostatni moduł projektu "Każdy z nas jest inny, równy i wyjątkowy". Dzieci zapoznały się z pojęciem odwagi. Dzieliły się swoimi spostrzeżeniami na temat leków i wszelkich strachów. Każdy uczestnik wykonał pracę plastyczną, w której zamknął wszystkie swoje obawy, lęki w szczelnym słoiku. Zajęcia zakończyły się technikami relaksacyjnymi. Wszystkie części projektu były wspaniałą okazją do poznania samego siebie, znalezienia sposóbów samorealizacji i pokonywania trudności. To był owocny czas.